V případě dotazů nás kontaktujte na 607 945 183
VYBERTE SI DO MINUTY PŮJČKU KTERÁ VÁM NEJVÍCE VYHOVUJE! 100% SPOLEHLIVÁ PŮJČKA
Instituce se kterými spolupracujeme: Loga partnerských společností

Půjčka od soukromé osoby


V současné době si můžete půjčit nejen od bank či nebankovních společností, ale i od mnoha soukromých osob, ať už od někoho z vašeho okolí, ale i od neznámého člověka. Půjčka od soukromé osoby přitom může mít různé podoby.

Půjčka od soukromé osoby

V době, kdy nebyl internet, bylo méně poskytovatelů půjček, zejména z řad soukromých osob. Je to zřejmé. Pokud chtěl jedinec poskytovat půjčky, musel by se nějak zviditelnit, což by ho stálo poměrně dost peněz, takže i když třeba poskytoval půjčky, věděla o tom jen omezená skupina lidí. Samozřejmě bylo možné inzerovat prostřednictvím novin, ale internet určitě dává více možností, jak se zviditelnit, a to platí také pro půjčky od soukromých osob. Uvedli jsme si tedy, že možnosti půjčit si touto cestou jsou mnohé. Na druhé straně je třeba si uvědomit i nevýhody internetu. Nabídky jsou do jisté míry anonymní a často o soukromé osobě víme málo. Opatrnosti tedy není nazbyt. Neposílejte nikdy žádné peníze za zprostředkování, ani nevolejte na drahá telefonní čísla. Před podpisem smlouvy ji vždy dobře pročítejte. Jsou i další pravidla, jak si sjednat půjčku od soukromých osob a jiných poskytovatelů, tak abyste skutečně mohli být spokojeni. Soukromé půjčky od soukromých osob jsou stále využívanější. Dejte šanci této skupiny finančních produktů. Vždy však buďte pozorní. To však platí pro všechny půjčky na trhu.

Blíže o půjčce od soukromé osoby

Půjčky od soukromé osoby není jednoduché popsat. Jde totiž o stále se rozšiřující skupinu nebankovních produktů, která je velmi rozmanitá. Společné mají to, že musí konkurovat nabídce bank a nebankovních společností. Ty mají výhodu v tom, že jde-li o známější finanční instituce, jsou v povědomí lidí a lidé se vždy raději obracejí na prověřené poskytovatele půjček. Proto také půjčka od soukromé osoby zpravidla nabízí podmínky, které jinde nenajdete, např. velmi snadnou dostupnost, možnost domluvy na specifických podmínkách atd. Ať je to jakkoliv, vždy buďte opatrní. Seriózní půjčka od soukromé osoby pro vás skutečně může být přínosem, který vám nenabídne žádný jiný poskytovatel, ale také to může být past. Vybírejte půjčku od soukromé osoby tak, abyste s ní mohli být plně spokojeni.

Pro koho jsou půjčky od soukromých osob

Naše půjčka od soukromé osoby je zejména pro ty, kteří hledají specifickou půjčku, jež není běžné v nabídkách bank či nebankovních společnostech. Půjčka nemusí být specifická sama o sobě, většinou jde spíše o podmínky, které žadatelé potřebují, aby pro ně byl finanční produkt efektivní. U půjčky od soukromé osoby máte totiž větší šanci, že vám vyjde vstříc. S fyzickou osobou se snadněji domluvíte, než s nebankovní společností nebo dokonce bankou, které mají zpravidla nabídku jasně danou a nejsou nakloněné žádné diskusi.

Sjednání půjčky od soukromé osoby

Každý poskytovatel půjčky od soukromé osoby může řešit sjednávání půjčky jinak. Pokud však je tento produkt nabízený na internetu, zpravidla se očekává, že i první krok žadatele bude prostřednictvím tohoto media. Většinou si podáte nezávaznou žádost online formuláře a vybraná soukromá osoba se ozve. Někteří umožňují také telefonický kontakt. Ať už je postup jakýkoliv, většinou není obtížné půjčku sjednat a zpravidla vás potěší rychlost při vyřizování finančního produktu.

Ferratum půjčka Hypotéka od České spořitelny Smart půjčka Vitacredit půjčka Cofidis půjčka Hypotéka od hypoteční banky Home Credit půjčka Proficredit půjčka Provident půjčka Crediton půjčka

Mohlo by Vás zajímat

YESpujcky.cz