V případě dotazů nás kontaktujte na 607 945 183
Logo společnosti

Sberbank Americká hypotéka na cokoliv

Základní informace
  • Výše úvěru až do 75% zástavy
  • Lze si půjčit až 5 miliónů Kč
  • Exkluzivní podmínky financování
Výhody půjčky
  • Zpracování nabídky úvěru
  • Bez nahlížení do registru dlužníků
  • Americká hypotéka již od 4,99 %
Užitečné informace
  • Rychlé a individuální vyřízení
  • Doba splatnosti od 5 do 25 let
  • Doba fixace úvěru 3 a 5 let

Informace o úvěru Sberbank

Nemovitost musí být vždy na území ČR a zapsána v katastru nemovitostí. Vždy je povinné pojištění a vinkulace pojištění nemovitosti (výjimku tvoří pozemek), vinkulace životního pojištění není podmínkou. Pokud je předmětem zástavního práva bytová jednotka, musí být nemovitost pojištěná zvlášť, není akceptovatelné pojištění „Společenství vlastníků“ na celý bytový dům. Nemovitosti určené k bydlení či individuální rekreaci i nedokončené, jen pokud budou realizací úvěru dokončeny. Jiná nemovitost určená k bydlení či individuální rekreaci, pouze dokončená. Zastavovaná nemovitost může být ve vlastnictví jak fyzické, tak právnické osoby (pro individuální obchody). Jako zajištění hypotečního úvěru jsou přípustné pouze nemovitosti s vyjasněnými právními vztahy.

Předmět zástavního práva a předmět úvěru bývají zpravidla shodné, úvěr však může být (v některých případech musí být) zajištěn i jinou nemovitostí, která není předmětem úvěru. Při financování ideálního podílu na nemovitosti musí být nemovitost zastavena celá nebo zastavená jinou nemovitostí.

Komu je americká hypotéka od Sberbank určena:

Americká hypotéka od Sbarbank je určena především pro fyzické klienty v zaměstnaneckých pozicích, podnikatelé a živnostníci, osoby činné v sektoru svobodných povolání. Dále je určena pro občany ČR, EU, ESVO a Ruské federace(zde je maximální výše úvěru pouze do 60% tržní hodnoty zástavy). Vhodné zástavy jsou především tyto: rodinné domy (zkolaudované a užívané v souladu s právním stavem tzn. k bydlení, technické opotřebení max.30%), rodinné domy s nebytovými prostory, bytové jednotky vymezené zákonem č.72/1994Sb., o vlastnictví bytů,rodinné domy a byty postavené z netradičních stavebních technologií, stavební pozemky (pro stavbu 1 RD - vydané územní rozhodnutí, stavební povolení, územně plánovací informace).

Reprezentativní příklad:

VÝŠE HYPOTÉKY1 000 000,-
Doba fixace úrokové sazby5 let
Úroková sazba4,99 % p. a.
Doba splatnosti25 let
Měsíční splátka5 881 Kč
Celková částka ke splacení1 819 652 Kč *
RPSN5,5 %
Zpracovatelský poplatek1 Kč
Poplatek za vedení úvěrového účtu150 Kč měsíčně

* Součet všech nákladů klienta spojených s úvěrem. V případě provedení mimořádných splátek, změny úrokové sazby, nevyčerpání úvěru ihned po uzavření smlouvy a podobně, budou celkové náklady klienta nižší/vvšší.


Zažádat nezávazně o půjčku

Mějte připravené dokumenty

Dokumenty, které budete v průběhu zřizování půjčky potřebovat

  • Pro vyřízení úvěru je potřeba OP, doložení příjmu a LV zástavy

Často kladené otázky

Jak se splácí tento úvěr?

Splácíte pravidelné měsíční splátky, vždy 20. v daném měsíci.

Je možné získat úvěr se záznamem v registrech dlužníků?

Ano, pokud se nejedná o vážnější negativní záznamy v úvěrových registrech a registru Solus.

Kolik si můžu půjčit?

Výše úvěru je limitována nejnižší hranicí 200 000 Kč a nejvyšší hranicí 5 000 000 Kč. Maximálně lez půjčit do 75% tržní hodnoty zástavy.

Mohu získat úvěr, když nejsem občanem ČR?

Ano, americká hypotéka od Sberbank je určena i pro klienty, kteří patří do EU, ESVO a Ruské federace.

Zažádat nezávazně o půjčku
Ferratum půjčka Hypotéka od České spořitelny Smart půjčka Vitacredit půjčka Cofidis půjčka Hypotéka od hypoteční banky Home Credit půjčka Proficredit půjčka Provident půjčka Crediton půjčka

Mohlo by Vás zajímat

YESpujcky.cz