V případě dotazů nás kontaktujte na 607 945 183
Logo půjčky

Omega půjčka

Základní informace
  • Půjčka 1 000 Kč - 3 000 Kč
  • Splatnost od 7 do 30 dnů
  • Fixní poplatek a žádný úrok
Výhody půjčky
  • Půjčku Vám pošleme ihned na účet
  • Bezúčelová půjčka na cokoliv
  • Půjčku můžete předčasně splatit
Užitečné informace
  • Půjčka je vyřízena za 15 minut
  • Půjčku vyřídíte online
  • Jedná se o krátkodobou půjčku

Informace o Omega půjčce

Omega půjčka je moderní rychlá krátkodobá půjčka na vyřešení akutních finančních potřeb, kde víte, že vám třeba do týdne, čtrnácti dnů či měsíce dorazí výplata a bez problémů půjčku splatíte. Jde skutečně o rychlou půjčku na neočekávané výdaje. Tomu odpovídají i podmínky, které se k této Omega půjčce vážou. Půjčit si můžete až 3 000 Kč až na 30 dní. Za půjčku neplatíte žádný úrok, ale jeden fixní poplatek, takže přesně víte, co a kdy platit. Vyřízení celé půjčky vám navíc nezabere více než 10 minut. Peníze pak máte již do 15 minut na svém účtě.

Co nabízí Omega půjčka

Omega půjčka je rychlá půjčka od 1 000 do 3 000 Kč. Splatnost můžete volit od 7 až do 30 dnů podle vašich aktuálních potřeb a možností splácení. Jak ukazuje tabulka v online formuláři, po navolení požadované půjčky a doby splatnosti se vám ukáže aktuální fixní poplatek, který se počítá podle velikosti půjčené částky a doby splatnosti. Snadno si tak můžete v online žádosti najít, kolik vás bude daná půjčka stát a na jak dlouho si můžete peníze půjčit. Pomocí internetu tak o půjčku požádáte a díky tomu, že není nutná žádná schůzka, získáte skutečně své peníze velice rychle. Nemusíte se tak strachovat o čas, který často hraje v těchto kritických chvílích hlavní roli. Peníze je třeba mít co možná nejrychleji a to vám Omega půjčka skutečně umožní.

Výhody Omega půjčky

Výhody Omega půjčky jsou velice jasné. První výhodou je rychlost. Požádáte pomocí online formuláře a už do 10 minut můžete mít půjčku vyřízenou a do 15 minut peníze na vašem účtu. Pro sjednání půjčky nemusíte nikam chodit a řešit jakékoliv schůzky. O tuto půjčku zkrátka požádáte online a online se také vyřídí. Nemusíte dokládat ani výpis z registru dlužníků, ani potvrzení od zaměstnavatele o velikosti příjmů a ani výpis z bankovního účtu. Skutečně stačí pouze občanský průkaz a vyplnit žádost. O ostatní se postará operátor a rád s vámi následující věci probere. Nebojte se vyplnit formulář. Je to skutečně snadné, rychlé a získáte tím až 3 000 Kč na cokoliv.

Jak probíhá vyřízení Omega půjčky

Vyřízení půjčky Omega je velice jednoduché a snadné. Nejprve vyplňte formulář. Tento formulář slouží jako první krok k tomu, abyste půjčku následně získali. Slouží především k tomu, aby pracovník společnosti Omega věděl, na jaké telefonní číslo vás má kontaktovat pro dořešení detailů vaší půjčky. Nemusíte se tak o nic starat. Vyplněním formuláře na webu předáte starosti na jiné. Vy už si jenom můžete užívat až 3 000 Kč, které můžete pomocí půjčky Omega získat.

Reprezentativní příklad:
Výše půjčky: 3 000 Kč, splatnost: 21 dní, poplatek: 716 Kč, RPSN: 4027 %, celkem zaplatíte: 3 716 Kč.

Zažádat nezávazně o půjčku

Mějte připravené dokumenty

Dokumenty, které budete v průběhu zřizování půjčky potřebovat

  • K vyřízení žádosti budete potřebovat pouze občanský průkaz

Často kladené otázky

Jak získám půjčku?

Stačí vyplnit nezávazný online formulář na této stránce. Ostatní vyřeší operátor telefonicky, nebo formou SMS.

Jak rychle obdržím peníze?

Po schválení půjčky budou peníze odeslány do několika minut na Váš bankovní účet.

Musím dokládat potvrzení o příjmu?

K uzavření smlouvy o půjčce nepotřebujete žádné potvrzení o příjmu a ani nemusíte na žádnou osobní schůzku.

Zažádat nezávazně o půjčku
Ferratum půjčka Hypotéka od České spořitelny Smart půjčka Vitacredit půjčka Cofidis půjčka Hypotéka od hypoteční banky Home Credit půjčka Proficredit půjčka Provident půjčka Crediton půjčka

Mohlo by Vás zajímat

YESpujcky.cz