V případě dotazů nás kontaktujte na 607 945 183
Logo půjčky

Půjčka FERRATUM

Základní informace
  • Půjčka 500 Kč - 10 000 Kč
  • Splatnost 7 až 45 dnů
  • Fixní poplatek a žádný úrok
Výhody půjčky
  • Půjčka je bez ručitele
  • Bezúčelová půjčka
  • Bez nahlížení do registru
Užitečné informace
  • Půjčka je vyřízena za 10 minut
  • Bez osobní schůzky
  • Platíte jednorázovou splátku

Informace o Ferratum půjčce

Ferratum půjčka je jednoduchá půjčka, kterou můžete získat až 10 000 Kč bez ručitele a zbytečné administrativy. Peníze jsou poskytovány osobám od 20 do 75 let bez rozdílu. Finanční pomoc od Ferratum je velice rychlá a peníze získané pomocí této půjčky můžete použít na cokoliv. Jde totiž o neúčelový úvěr. První půjčka, kterou můžete od společnosti Ferratum získat, je od 500 do 2 000 Kč. Každá další žádost, po splacení půjčky, navyšuje tento úvěrový rámec až po možných 10 000 Kč při páté půjčce. Všechny varianty ilustruje tabulka níže.

Co nabízí Ferratum půjčka

Ferratum půjčka je rychlá, efektivní a hlavně bezpečná. Na bezpečí se kladou v poslední době zcela zásadní nároky. I proto je půjčka zařizována přes internet s potvrzení pomocí telefonu. Žádost je velice jednoduchá a získání peněz je otázkou maximálně 10 minut. Za tuto dobu dojde ke zpracování vaší online žádosti, kontaktu s vámi a můžou se peníze už odeslat přímo na váš účet. Půjčka je od 500 do 10 000 Kč a měla by řešit základní finanční problémy těsně před výplatou, kdy zkrátka víte, že dnes nemáte peníze, ale výplata přijde třeba až za týden. A právě v tu chvíli je výhodné využít půjčky Ferratum a vyřešit své finanční potíže. Ferratum půjčka je poskytována na kratší období, jelikož jejím hlavním motivem je vyřešení akutní finanční situace. Proto je poskytována od 7 do 45 dnů s možností dalšího prodloužení 3x o 15 dnů. Jde o krátkodobou půjčku, kterou však můžete čerpat opakovaně a tím nejen šetřit své peníze, ale i si zvyšovat svůj úvěrový rámec a nakonec si můžete půjčit i 10 000 Kč.

Výhody Ferratum půjčky

Výhody Ferratum půjčky začínají především u její rychlosti. Půjčku můžete získat skutečně za 10 minut. Peníze pak obdržíte obratem. První půjčka může být až 2 000 Kč a pátá půjčka dokonce 10 000 Kč. Už se tak nemusíte strachovat těsně před výplatou, jestli budete mít na nákup. Další výhodou je snadná žádost a nulová byrokracie. Stačí vyplnit online formulář a peníze jsou prakticky vaše. Nemusíte dokládat příjem ani výpis z účtu. Pokud máte v registru dlužníků nějaký vroubek, vůbec se nic neděje. I vy máte šanci Ferratum půjčku získat.

Jak probíhá vyřízení Ferratum půjčky

Vyřízení Ferratum půjčky je velice snadné a hlavně rychlé. Stačí vyplnit formulář, do kterého zadáte nejprve částku, kterou chcete půjčit. Jako nový zákazník u Ferratum můžete získat od 500 do 2 000 Kč na 15 dní. Dále následuje vyplnění kontaktních informací a odeslání žádosti. A to je vše. Obratem vám zavolá pracovník společnosti, který s vámi projedná detaily a domluví s vámi, kam vám budou tedy peníze zaslány. Žádné starosti, žádné obíhání úřadů. Peníze vám přijdou až do vaší schránky formou poštovní poukázky. Pokud o půjčku žádáte opakovaně, získáte peníze přímo na svůj bankovní účet.

Reprezentativní příklad:
Výše půjčky: 5 000 Kč, splatnost: 21 dní, poplatek: 1 200 Kč, roční úroková sazba je 417,14%, celkem zaplatíte: 6 200 Kč.

Zažádat nezávazně o půjčku

Mějte připravené dokumenty

Dokumenty, které budete v průběhu zřizování půjčky potřebovat

  • K vyřízení žádosti budete potřebovat pouze občanský průkaz

Často kladené otázky

Jak získám půjčku?

Stačí vyplnit nezávazný online objednací formulář. Ostatní vyřeší operátor telefonicky, nebo formou SMS.

Jak rychle obdržím peníze?

Pokud zvolíte zaslání půjčky na váš účet, obdržíte peníze obvykle tentýž den, nejdéle však druhý pracovní den od zaslání žádosti o půjčku.

Pokud zvolíte zaslání půjčky poštovní poukázkou, obdržíte peníze nejpozději do 4 pracovních dnů na vaši adresu od zaslání žádosti.

Musím dokládat potvrzení o příjmu?

K uzavření smlouvy o půjčce nepotřebujete žádné potvrzení o příjmu a ani nemusíte na žádnou osobní schůzku.

Zažádat nezávazně o půjčku
Ferratum půjčka Hypotéka od České spořitelny Smart půjčka Vitacredit půjčka Cofidis půjčka Hypotéka od hypoteční banky Home Credit půjčka Proficredit půjčka Provident půjčka Crediton půjčka

Mohlo by Vás zajímat

YESpujcky.cz