V případě dotazů nás kontaktujte na 607 945 183
Logo půjčky

Crediton půjčka

Základní informace
  • Půjčka 500 Kč - 4 000 Kč
  • Splatnost od 1 do 30 dnů
  • Neplatíte žádné úroky
Výhody půjčky
  • Půjčku Vám pošleme ihned na účet
  • První půjčka je bez poplatků
  • Půjčku můžete předčasně splatit
Užitečné informace
  • Půjčka je vyřízena za 15 minut
  • Půjčku vyřídíte online
  • Jedná se o krátkodobou půjčku

Informace o Crediton půjčce

Crediton půjčka je moderní rychlá krátkodobá půjčka na vyřešení akutních finančních potřeb, kde víte, že vám třeba do týdne, čtrnácti dnů či měsíce dorazí výplata a bez problémů půjčku splatíte. Jde skutečně o rychlou neúčelovou půjčku na neočekávané výdaje. Tomu odpovídají i podmínky, které se k této Crediton půjčce vážou. Půjčit si můžete od 500 Kč až 4 000 Kč na 1 den až 30 dní. Za půjčku neplatíte žádný úrok, ale jeden fixní poplatek, takže přesně víte, co a kdy platit. Navíc pokud žádáte o půjčku poprvé, neplatíte ani žádný poplatek! Vyřízení celé půjčky vám navíc nezabere více než 5 minut. Peníze pak máte již do 30 minut na svém účtě.

Co nabízí Crediton půjčka

Crediton půjčka je rychlá půjčka od 500 do 4 000 Kč. Splatnost můžete volit od 1 až do 30 dnů podle vašich aktuálních potřeb a možností splácení. Tabulka niže ukazuje přehled poplatků k dané době splácení a půjčené částce. Snadno si tak můžete v tabulce níže najít, kolik vás bude daná půjčka stát a na jak dlouho si můžete peníze půjčit. Pomocí internetu tak o půjčku požádáte a díky tomu, že není nutná žádná schůzka a podepisování smlouvy, získáte skutečně své peníze velice rychle. Nemusíte se tak strachovat o čas, který často hraje v těchto kritických chvílích hlavní roli. Peníze je třeba mít co možná nejrychleji a to vám Crediton půjčka skutečně umožní.

Výhody Crediton půjčky

Výhody Crediton půjčky jsou velice jasné. První výhodou je rychlost. Požádáte pomocí online formuláře a už do 10 minut můžete mít půjčku vyřízenou a do 30 minut peníze na vašem účtu. Pro sjednání půjčky nemusíte nikam chodit a řešit jakékoliv schůzky. O tuto půjčku zkrátka požádáte online a online se také vyřídí. Nemusíte dokládat ani výpis z registru dlužníků, ani potvrzení od zaměstnavatele o velikosti příjmů a ani výpis z bankovního účtu. Skutečně stačí pouze občanský průkaz a vyplnit žádost. O ostatní se postará operátor a rád s vámi následující věci probere. Nebojte se vyplnit nezávazný formulář s online žádostí. Je to skutečně snadné, rychlé a získáte tím až 4 000 Kč na cokoliv.

Jak probíhá vyřízení Crediton půjčky

Vyřízení půjčky Crediton je velice jednoduché a snadné. Nejprve vyplňte formulář. Tento formulář slouží jako první krok k tomu, abyste půjčku následně získali. Slouží především k tomu, aby pracovník společnosti Crediton věděl, na jaké telefonní číslo vás má kontaktovat pro dořešení detailů vaší půjčky. Nemusíte se tak o nic starat. Vyplněním formuláře na webu předáte starosti na jiné. Vy už si jenom můžete užívat až 4 000 Kč, které můžete pomocí půjčky Crediton získat.

Tabulka splátek pro první půjčku:

Výše půjčkyDoba splatnostiPoplatekCelkem zaplatíte
1 000 Kč30 dnů0 Kč1 000 Kč
2 000 Kč30 dnů0 Kč2 000 Kč
3 000 Kč30 dnů0 Kč3 000 Kč
4 000 Kč30 dnů0 Kč4 000 Kč

Reprezantativní příklad: Půjčka 3.500 Kč na 30 dní. Poplatek 0 Kč. RPSN 0 %. Celkem zaplatíte 3 500 Kč

Tabulka splátek pro opakovanou půjčku:

Výše půjčkyDoba splatnostiPoplatekCelkem zaplatíte
1 000 Kč20 dnů256 Kč1 256 Kč
2 000 Kč20 dnů438 Kč2 438 Kč
3 000 Kč20 dnů627 Kč3 627 Kč
4 000 Kč20 dnů824 Kč4 824 Kč

Reprezantativní příklad: Půjčka 3 500 Kč na 30 dní. Poplatek 728 Kč. RPSN 841 %. Celkem zaplatíte 4 228 Kč

Zažádat nezávazně o půjčku

Mějte připravené dokumenty

Dokumenty, které budete v průběhu zřizování půjčky potřebovat

  • K získání půjčky nepotřebujete žádné doklady – pouze mobilní telefon, přístup k internetu a vlastní bankovní účet nebo dispoziční právo k jinému bankovnímu účtu.

Často kladené otázky

Jak získám půjčku?

Stačí vyplnit nezávazný online formulář na této stránce. Ostatní vyřeší operátor telefonicky, nebo formou SMS.

Jak rychle obdržím peníze?

Po schválení půjčky budou peníze odeslány do několika minut na Váš bankovní účet.

Musím dokládat potvrzení o příjmu?

K uzavření smlouvy o půjčce nepotřebujete žádné potvrzení o příjmu a ani nemusíte na žádnou osobní schůzku.

Zažádat nezávazně o půjčku
Ferratum půjčka Hypotéka od České spořitelny Smart půjčka Vitacredit půjčka Cofidis půjčka Hypotéka od hypoteční banky Home Credit půjčka Proficredit půjčka Provident půjčka Crediton půjčka

Mohlo by Vás zajímat

YESpujcky.cz